Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited Preview 1.0.0

Lubisz Spider-Mana? Chcesz skakać po budynkach bez końca? Zakochasz się w tej grze!

Jesteś fanem Człowieka-Pająka? Uwielbiasz emocje związane z wirtualnymi pościgami i skakaniem po budynkach? Jeśli tak, Spider-Man Unlimited rozkocha cię w sobie do granic.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyrazisty, komiksowy styl
  • Dużo misji i rzeczy do zebrania
  • Prosta i przyjemna gra
  • Historia zadowoli fanów Spider-Mana

Wady

  • Nic innowacyjnego
  • Czasami potrafi się przycinać

Dobry
7

Jesteś fanem Człowieka-Pająka? Uwielbiasz emocje związane z wirtualnymi pościgami i skakaniem po budynkach? Jeśli tak, Spider-Man Unlimited rozkocha cię w sobie do granic.

Kłopoty w sąsiedztwie

Jako superbohater musisz dużo biegać i skakać po dachach budynków w swojej okolicy, zbierając przy tym fiolki i zaliczając kolejne misje.

Jest to gra w podobnej konwencji do innej produkcji Gameloftu – Despicable Me: Minion Rush. Znajdziemy tutaj elementy klasycznego runnera, który przeplatany jest fruwaniem na pajęczynie pośród budynków i wspinaniem się po ścianach. Każda z tych opcji posiada osobne sterowanie.

W Spider-Man Unlimited napotkamy wielu złych gości do pokonania, których będziemy musieli pokonać, skacząc na nich lub wykonując odpowiednie wślizgi.

Idea Spider-Man Unlimited jest całkiem prosta. Poprzez wypełnianie kolejnych misji odblokowujemy nowe wcielenia Spider-Mana, które następnie rozbudowujemy w trakcie gry. Płatności w aplikacji są szeroko rozpowszechnione i przydatne, gdy zginiemy. Jednak jeśli jesteś już dość wprawnym graczem, nie będziesz zmuszony z nich korzystać, grając w Spider-Man Unlimited.

Skakanie dookoła

Sterowanie w Spider-Man Unlimited nie przysporzy nam wielu problemów. W prosty sposób omijamy przeszkody, delikatnie przeciągając palec z jednej strony na drugą i podskakujemy, robiąc podobny ruch, tyle że w pionie. Poruszanie się na pajęczynie rozwiązane jest przez dotknięcie i przytrzymanie górnej części ekranu. Każda poszczególna opcja sterowania w Spider-Man Unlimited jest dokładnie wytłumaczona w interaktywnych samouczkach, więc nie powinieneś się tym martwić.

Czasami podczas skakania przyciski wydają się delikatnie nie reagować, co możemy okupić bezpośrednim uderzeniem w ścianę budynku. W tym przypadku gest odpowiedzialny za wspinanie się po pionowych powierzchniach należy wykonywać odpowiednio wcześniej.

Klasa komiksu

Dzięki graficznej oprawie rodem z komiksu oraz śmiesznym dialogom Spider-Man Unlimited wyciska ze swojej licencji na produkt wszystko co najlepsze. Spotkasz tutaj wielu swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców ze stajni Marvela, którzy zostali starannie przeniesieni z komiksów do gry.

Niektóre sceny w Spider-Man Unlimited są żywcem wyjęte z oryginalnego komiksu, tak samo jak dialogi bohaterów, które bardzo często są zabawne (chociaż Spidey ma tendencję do powtarza się!).

W naszych testach (iPhone 5 oraz iPad Mini) zdarzały się czasem drobne lagi, ale nie miały zbyt dużego wpływu na rozgrywkę.

Wielka frajda dla fanów Spider-Mana

Spider-Man Unlimited nie wyróżnia się niczym szczególnym w swojej kategorii, jednak prawdziwych fanów Człowieka Pająka tytuł ten powinien wciągnąć na jakiś czas.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Iphone

Więcej
Spider-Man Unlimited

Download

Spider-Man Unlimited Preview 1.0.0

Opinie użytkowników o Spider-Man Unlimited